Project Management Session


to warsztaty podzielone na bloki tematyczne, połączone z wykładami i panelem dyskusyjnym,
organizowane przez Koło Naukowe Project Management Group z Politechniki Wrocławskiej.

Podczas konferencji Project Management Session swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się praktycy biznesu, specjaliści w dziedzinie zarządzania projektami oraz doświadczeni kierownicy projektów.
Uczestnicy konferencji mają możliwość podniesienia swoich kompetencji z zakresu zarządzania projektami, spotkania z ekspertami z tej dziedziny oraz nawiązania kontaktów ze środowiskiem biznesowym.

I edycja konferencji odbyła się 3 marca 2012r. Tuż po I edycji została podjęta decyzja o kontynuowaniu inicjatywy KN PMG i tak rozpoczęły się przygotowania do II edycji, która została zorganizowana 9 marca 2013r.

Ze względu na stale rosnące zainteresowanie zarządzaniem projektami, zorganizowaliśmy III edycję konferencji, która miała miejsce 15-16 marca 2014r. Po raz pierwszy konferencja trwała dwa dni. Poza tym, również po raz pierwszy, odbył się panel dyskusyjny z udziałem doświadczonych praktyków PMu, poruszający kwestie ważne dla każdego, kto jest już lub planuje karierę w PM.

21-22 marca 2015 r. ruszyła IV edycja konferencji. Podczas tej edycji postawiliśmy jeszcze większy nacisk na praktykę, dlatego nie zabrakło warsztatów i nowych gier symulacyjnych – IV edycja oferowała aż 13 zróżnicowanych tematycznie warsztatów i 2 gry symulacje. Była to edycja o zdecydowanie największym zasięgu, w porównaniu do poprzednich.

Zeszłoroczna edycja konferencji odbyła się w dniach 16-17 kwietnia. Już po raz piąty zgromadziliśmy osoby interesujące się zarządzaniem projektami. Uczestnicy mogli wybierać wśród 10-ciu prelekcji, 10-ciu warsztatów, aż 3 gier symulacyjnych oraz wziąć udział w panelu dyskusyjnym.

Obecnie jesteśmy w trakcie przygotowań do VI edycji Konferencji, jej dokładną datę podamy już wkrótce.
Zapraszamy do śledzenia fanpage’a projektu na portalu Facebook